Wanny z hydromasażem Augustów

Wanna bądź natrysk?

W dobie notorycznego paplania o ekologii, o tym, że musimy się troskać o naszą planetę na każdym kroku wielu ludzi w swoich łazienkach, w zastępstwie dawniej nadzwyczaj znanych wanien, zaczęło montować kabiny prysznicowe. Jest to ogromna oszczędność wody, gdyż nie potrzebujemy nalewać kilkudziesięciu litrów tylko i wyłącznie po to, żeby wykąpać się w parę minut. Kabiny natryskowe to również gigantyczna oszczędność czasu. Od kiedy zaczęliśmy je stosować w większości mieszkań co chwila więcej ludzi bierze prysznic rano przed wyjściem do pracy bądź do szkoły, dlatego, że po prostu ma na to czas. Niejednokrotnie samo dopełnienie wanny zaprzątało tyle czasu, co wzięcie prysznica. 
Kolejnym walorem prysznica jest to jak dużo miejsca zajmuje. W łazienkach w blokach niezmiernie trudno jest zmieścić wannę. Jeżeli posiadamy kawalerkę jest to prawie, że niedopuszczalne, bo często wanna byłaby szersza aniżeli cała łazienka. Wybór kabin prysznicowych jest do głębi spory, możemy w związku z tym zarówno wstawić kabinę do ekskluzywnej łazienki, która posiada mnóstwo funkcji jak i zwykłą, która będzie oszczędna a przy tym zaoszczędzi miejsce.
Czy jednak prysznic zawsze wygrywa?
Zwolennicy wanien niejednokrotnie mówią, że pod prysznicem nie da się tak odprężyć jak w wannie. Istotnie, jest to kwestią gustu. Niemniej jednak potrzeba przyznać, że kładąc się w wannie w gorącej wodzie, możemy się do reszty zrelaksować. Nie musimy się niczym przejmować. Jesteśmy wyłącznie my i woda. 
Jeżeli pożądamy jeszcze głębszego relaksu powinniśmy poszukać wanny z hydromasażem. Wtenczas to oprócz samego leżenia w wodzie, zafundowany mamy wodny masaż, który pozwoli odprężyć się naszym mięśniom.